Licence: NPL ( NON-PROFIT license )

Pokud chcete na svém VPS více jak 32 slotů nebo více jak 10 virtuálních serverů, musíte si zažádat o tuto licenci, jinak vám v administračním toolu nepůjde překročit limit 32 slotů a 1 virtuálního server. NON-PROFIT license vám umožní vytvořit se až 10 virtuálních serverů o celkem 512 slotech. O tuto licenci si ,můžete žádat přímo na teamspeaku. Až vám přijde license na e-mail, stačí ji nahrát na VPS do složky s fyzickým serverem. Avšak musíte počítat s tím, že licenci nesmíte používat pro komerční použití. Pokud si vytvoříte další virtuální teamspeak 3 server, nesmíte za servery od nikoho požadovat žádnou odměnu/protislužbu, nic, co by vám přineslo užitek.

Jak žádat?

Teamspeak si pečlivě vybírá, komu licenci dá a komu ne. Proto je nezbytné, abyjste se drželi následujícími pravidly.

  • Mít web na vlastní doméně
  • Mít už u koupené VPS, jelikož do žádosti vyplňujete IP VPS, které od nás budete mít v e-mailu ( nejlépe žádat, až bude standartdních 32 slotů obsazených alespoň z 50% )
  • Žádat pomocí e-mailu, který bude souhlasit s webem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Obsah webu nesmí porušovat autorské zákony nebo obsahovat nevhodný materiál (hudba, film, videa, fotky, warez (non-steam klient, nonsteam servery asi nevadí..)
  • Výhodou je, aby web byl funkční a pravidelně aktualizovaný ( ne, aby tam přišli v roce 2013 a poslední zpráva v chatu byla v roce 2011 ) zkrátka musí být vidět, že se na tom webu ( portálu ) něco děje, že vám nedávají licenci zbytečně.
  • Celý obsah webu musí být přístupný všem, tedy nikde nesmí být něco jako "TATO SEKCE JEN PRO REGISTROVANÉ A VIP UŽIVATELE"
  • Slovo VIP by na webu nemělo být vůbec (teamspeak je proti VIP, pokud na webu objeví slovo VIP nebo nějaké nadstandardní výhody, licenci vám nemusí dát)
  • Žádat o licenci lze pouze Od pondělí do pátku v 9:00-17:00 pacifického času USA, kromě svátků.

Žádat o licenci NPL

Co s licencí?

Nedivte se, licence může přijít až za 31 dní. Jakmile vám na e-mail přijde licence, stačí ji nahrát na VPS do kořenového adresáře Teamspeak 3 serveru a restartujte server. Nyní můžete zdarma vytvářet až 10 Teasmepak 3 serverů o celkové kapacitě 512 slotů.